| STUROVO.ORG | Reality trovo | sturovo.sk | Mapa strnky  
Hlavné menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
Názory - Vélemények
Regióny - Régiók
Kultúra - Kultúra
Školstvo - Iskolaügy
Turistika - Turizmus
História - Történelem
Ekonomika - Pénzügy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Šport - Sport
Manuál
Partneri píšu
Sme Online
Felvidék ma
Autorské práva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

Štúrovo a okolie - Párkány és vidéke
Szükség van okos és jó emberekre!
Hodnotenie / rtkels: / 1
tvrtok, 03.mja 2012 - 15:03 hod.
obrázokHa az emberi elismerések vezérelték volna, bizonyára nem a göröngyös utat választja. Mégis ezzel vívta ki mindenki megbecsülését. Mons. Burián László atya, vagy ahogyan sokan nevezik, Laci bácsi március 26-án a tanítónap alkalmából átvehette Szent Gorazd nagy emlékérmét Eugen Jurzyca iskolaügyi minisztertől az egész életében végzett áldozatos munkájáért. Persze nem ő volt az egyetlen kitüntetett, de ő volt az egyetlen, akit a jelenlevők állva, egy percig is tapsoltak.
Cel lnok...
 
Nové pracovné miesta v roku 2013
Hodnotenie / rtkels: / 0
tvrtok, 03.mja 2012 - 15:02 hod.
Novým majiteľom bývalého papierenského závodu a energetického bloku sa stala firma BioEner, ktorá zmenila názov zo Smurfit Kappa Štúrovo a.s. na Štúrovský priemyselný park a.s.. Nová firma rokuje so slovenskými aj zahraničnými firmami. Výsledkom môžu byť nové pracovné miesta najskôr začiatkom roka 2013.
Cel lnok...
 
Potrebujeme múdrych a dobrých ľudí!
Hodnotenie / rtkels: / 1
tvrtok, 03.mja 2012 - 15:02 hod.
obrázokKeby chcel získať pochvalu ľudí, určite by si nezvolil ťažšiu cestu. A predsa týmto si získal úctu všetkých. Mons. László Burián, alebo ako ho mnohý volajú, Laci bácsi, dňa 26. marca z príležitosti dňa učiteľov dostal Veľkú medailu svätého Gorazda od Eugena Jurzycu, ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR, za celoživotnú obetavú prácu v oblasti školstva, pri príležitosti jeho životného jubilea. Samozrejme nielen on bol poctení, ale bol jediný, ktorému prítomný po stojačky tlieskali asi minútu.
Cel lnok...
 
Csillag medence, homokos part
Hodnotenie / rtkels: / 2
tvrtok, 03.mja 2012 - 15:01 hod.
obrázokA Vadas Kft. megszépült Csillag medencével várja a szezont. A különböző szórakoztató elemek mellett színpad és árnyékos, homokos napozórész is kiépült.
Cel lnok...
 
Bazén Hviezda, piesočná pláž
Hodnotenie / rtkels: / 0
tvrtok, 03.mja 2012 - 15:00 hod.
Kúpalisko Vadaš očakáva sezónu s vynoveným bazénom Hviezda. Popri rôznych zábavných prvkoch pribudlo aj javisko a zatienená piesočná pláž.
Cel lnok...
 
Sny vyrezávané do kraslíc
Hodnotenie / rtkels: / 0
tvrtok, 03.mja 2012 - 14:59 hod.
obrázok

Mestské múzeum Štúrovo chcelo pred Veľkou nocou svojich návštevníkov prekvapiť takou výstavou, ktorá síce nesúvisí úzko s veľkonočnými zvykmi, ale jej zameranie vzhľadom na vystavený materiál, ktorým sú vajíčka, sa organicky začleňuje do tohto systému.

Cel lnok...
 
Tojásba faragott álmok
Hodnotenie / rtkels: / 0
tvrtok, 03.mja 2012 - 14:58 hod.
obrázok

Húsvét közeledtével a városi múzeum egy olyan kiállítással kedveskedett a tisztelt közönségnek, amely bár nem kapcsolódik szorosan a húsvéti ünnepkör szokásaihoz, témáját, pontosabban annak anyagát illetően viszont szervesen beilleszthető ennek a szokásrendszernek a sorába. Ez pedig nem más, mint maga a tojás.

Cel lnok...
 
Gróf Lajos tárlata a galériában
Hodnotenie / rtkels: / 0
tvrtok, 03.mja 2012 - 14:57 hod.
obrázok

A párkányi városi Barta Gyula Galériában ezúttal egy helyi képzőművész mutatkozik be. Gróf Lajosnak, Muzsla szülöttének árpilis 18-án nyílt tárlata.

 

 

Cel lnok...
 
Dnešný deň

Sobota, 22.jna 2024
as: hodn

Dnes m meniny: Paulna
Zajtra m meniny: Sidnia

Kalendár udalostí
« < Jn 2024 > »
N P U S P S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Očakávané udalosti
Najnovšie správy
Najčítanejšie správy
Vyhľadávanie
  Hľadať na stránke
Prihláste sa
Počasie

In-počasie
Anketa
Kam sa chystáte tento rok na dovolenku?
 
Kurzový lístok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes
mod_vvisit_counterVčera
mod_vvisit_counterTento týždeň
mod_vvisit_counterTento mesiac
mod_vvisit_counterCelkom1