| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

A jĂł időre vĂĄrnak a shopping center ĂŠpĂ­tői? PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Streda, 25.februára 2009 - 11:22 hod.
Mostanság egyre többször lehetett hallani a városban, hogy a keményítőgyár helyén lévő gödörből nem nő ki a megálmodott bevásárlóközpont. A tervező iroda projektmenedzsere, Michal Smolak szavai szerint azonban 2009-ben megnyílik a komplexum.

Michal Smolak a beruházó álláspontját tolmácsolva lapunknak leszögezte, hogy a projekt még az idén megvalósul. Szavai szerint a késés védett madarak fészkelésével és archeológiai feltárással magyarázható. „A befektető készen áll arra, hogy az időjárás javulása és a szükséges dokumentumok kézhezvétele után megkezdje a munkálatokat. „Örülünk annak, hogy a lakosok, leendő vásárlók érdeklődést tanúsítanak a bevásárlóközpont iránt, ahogy annak is, hogy még 2009-ben megnyílik a párkányi Aquario Shopping Center” – fogalmazott Smolak. A projektmenedzser lapunknak elmondta, hogy a párkányi beruházás cégük azon stratégiájából adódik, miszerint olyan kisebb városokban építenek bevásárlóközpontokat, amelyek egy régió központját képezik és ahol még nem található ilyen jellegĹą szolgáltatás. „Ilyen térség a párkányi is. Az Aquario, mint a sétálóutca meghosszabbítása könnyen megközelíthető lesz” – fogalmazott, megjegyezve azt, hogy reméli, a központ minőségi szolgáltatásokat nyújt majd. Smolak szavai szerint a nyitás 2009 nyarán esedékes, ez azonban függ attól is, milyen ütemben fognak haladni a munkálatok. A bevásárlóközpontban 26 üzlet kap helyet, a bérleti szerződések már majd mindegyik szolgáltatóval megszülettek. A 100 személynek munkát adó létesítmény kivitelezése egyébként 280 millió koronát, megközelítőleg 9 millió 294 ezer eurót emészt fel. 

Sz.É.

 
Dneťný deň

Nedeža, 08.decembra 2019
Čas: hodín

Dnes má meniny: Marína
Zajtra má meniny: Izabela

KalendĂĄr udalostĂ­
« < December 2019 > »
N P U S Š P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes995
mod_vvisit_counterVčera2632
mod_vvisit_counterTento týŞdeň18545
mod_vvisit_counterTento mesiac18545
mod_vvisit_counterCelkom3038048