| STUROVO.ORG | Reality trovo | sturovo.sk | Mapa strnky  
Hlavné menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
Názory - Vélemények
Regióny - Régiók
Kultúra - Kultúra
Školstvo - Iskolaügy
Turistika - Turizmus
História - Történelem
Ekonomika - Pénzügy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Šport - Sport
Manuál
Partneri píšu
Sme Online
Felvidék ma
Autorské práva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

Platené parkovisko aj pri Aquariu PDF Tlai E-mail
Hodnotenie / rtkels: / 1
SlabVynikajce 
tvrtok, 02.augusta 2012 - 12:44 hod.
obrázokV Štúrove v apríli 2012 zaviedli po troch rokoch platené parkovanie pri cestách. Cena parkovného je 50 a 30 centov. Po jeho zavedení mnohí využívali na celodenné parkovanie neplatené parkovisko nákupného centra Aquario. Tak sa stalo, že nakupujúci nenašli prázdne miesto na parkovanie, svoje rozhorčenie vyjadrili aj vedeniu Aquaria. Vedenie nákupného centra sa rozhodlo k ráznemu kroku a od 9.  júla zaviedlo platené parkovisko. Mnohých tento ťah prekvapil, našli sa aj takí, ktorých to rozhorčilo a hlasom dali najavo svoj nesúhlas.
Od bratislavského zástupcu Aquaria Ing. Karola Baloga sme sa dozvedeli: „Podobne riešia spomínané vzniknuté situácie aj iné nákupné strediská v iných mestách. Je to nútené riešenie, ktoré sme zaviedli po konzultácii s vedením mesta. Stávalo sa, že „skutoční“ nakupujúci nenašli miesto na parkovanie. Parkovanie počas prvých dvoch hodín je zadarmo. Myslím si, že toľko času stačí na nákup. Po dvoch hodinách sa platí 50 centov za hodinu. Jedná sa o zaužívaný systém”.
V sobotu a nedeľu parkovisko pri Aquariu bude naďalej bezplatné.
gp
 
Dnešný deň

Piatok, 06.decembra 2019
as: hodn

Dnes m meniny: Mikul
Zajtra m meniny: Ambrz

Kalendár udalostí
« < December 2019 > »
N P U S P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Očakávané udalosti
Najnovšie správy
Najčítanejšie správy
Vyhľadávanie
  Hľadať na stránke
Prihláste sa
Počasie

In-počasie
Kurzový lístok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1530
mod_vvisit_counterVčera2140
mod_vvisit_counterTento týždeň11367
mod_vvisit_counterTento mesiac14193
mod_vvisit_counterCelkom3033695