| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

Ĺ tĂşrovo skončilo druhĂŠ PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Utorok, 13.decembra 2011 - 11:17 hod.
Ako sme vás informovali, redaktori webovej stránky slovakregion.sk znovu hľadali najkrajšie mesto, obec na Slovensku. Portálom vyhlásená súťaž skončila koncom októbra. Viac obcí regiónu sa umiestnilo na popredných miestach.

Po vlaňajĹĄom Ă´smom mieste skončilo Ĺ tĂşrovo s 27 tisĂ­c hlasmi na druhom mieste, prvĂ˝ skončil Bardejov. Medzi obcami skončil KamenĂ­n na treĹĽom mieste, dostal skoro toÄžko hlasov ako naĹĄe mesto. Tohto roku po prvĂ˝krĂĄt hÄžadali aj najlepĹĄieho starostu 2011. K ich prihlĂĄseniu do súżaĹže bolo potrebnĂŠ priloĹžiĹĽ dokumenty, ktorĂŠ dokazujĂş jeho schopnosti a prĂ­nos pre obec. TĂşto cenu zĂ­skal Pavol Hagyari, primĂĄtor PreĹĄova. Zo starostov obcĂ­ zĂ­skal cenu Michal SĂ˝kora, starosta Ĺ trby. Ĺ tĂşrovo vďaka druhĂŠmu miestu bude reklamovanĂŠ po celom Slovensku v rĂ´znych mĂŠdiĂĄch, naprĂ­klad v RĂĄdiu Slovensko a v inĂ˝ch elektronickĂ˝ch a tlačenĂ˝ch mĂŠdiĂĄch. Okrem toho dostane 200 pohÄžadnĂ­c, na ktorĂ˝ch budĂş fotografie vĂ­ĹĽaznĂ˝ch miest a obcĂ­. Ďalej eĹĄte za druhĂŠ miesto prinĂĄleĹžia kvetináče, grafickĂ˝ banner na internetovej strĂĄnke, kde bola vyhlĂĄsenĂĄ súżaĹž, diplom a  propagačnĂ˝ materiĂĄl. Ĺ tĂşrovo, konkrĂŠtne mestskĂŠ kĂşpalisko VadaĹĄ, vyniklo aj v inej súżaĹži: po Hoteli Welness Patince skončilo na druhom mieste ako najobĞúbenejĹĄia turistickĂĄ atrakcia v Nitrianskej Ĺžupe.

Preklad gp.

 
Dneťný deň

Pondelok, 23.septembra 2019
Čas: hodín

Dnes má meniny: Zdenka
Zajtra má meniny: źuboš

KalendĂĄr udalostĂ­
« < September 2019 > »
N P U S Š P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1663
mod_vvisit_counterVčera2365
mod_vvisit_counterTento týŞdeň1663
mod_vvisit_counterTento mesiac55443
mod_vvisit_counterCelkom2865098