| STUROVO.ORG | Reality trovo | sturovo.sk | Mapa strnky  
Hlavné menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
Názory - Vélemények
Regióny - Régiók
Kultúra - Kultúra
Školstvo - Iskolaügy
Turistika - Turizmus
História - Történelem
Ekonomika - Pénzügy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Šport - Sport
Manuál
Partneri píšu
Sme Online
Felvidék ma
Autorské práva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

Nové priestory, nové možnosti pre CVČ PDF Tlai E-mail
Hodnotenie / rtkels: / 3
SlabVynikajce 
Utorok, 13.septembra 2011 - 08:34 hod.
obrázokUznesením mestského zastupiteľstva Štúrova z júna 2011, ktoré iniciovala a schválila skupina poslancov Mostu-Híd, 4 nezávislých a jedného poslanca za Smer, sa uzavrelo obdobie hľadania vhodných priestorov pre CVČ. Hľadanie trvalo od roku 2007 a z množstva návrhov priestorov toto riešenie je najvhodnejšie.    
S premiestnením CVČ do prízemných priestorov Základnej školy na Terasách (bývalé priestory združenia Fénysugár) sa otvorili nové možnosti pre záujmovú činnosť deti a mládeže mesta. Centrum voľného času v nových priestoroch v školskom roku 2011/2012 ponúka deťom a mládeži mesta činnosť záujmových krúžkov, ďalej rôzne podujatia pre všetky kategórie detí a mládeže. V rámci rozšírenia činnosti od 15. septembra zahajujeme klubovú činnosť a to klub stolného tenisu, klub spoločenských hier, klub internetu, klub detí pre mladší školský vek s činnosťou podľa záujmu aj v sobotu. Klubová práca na základe Klubového preukazu umožní deťom a mládeže zúčastňovať sa záujmovej činnosti podľa záujmu člena a rozvrhu klubovej práce denne do 20.00 hodiny. Členovia záujmových krúžkov a klubov po splnení podmienok na záver školského roka 2011/2012 sa zúčastnia losovania o V.Centrácky bicykel. V nových priestoroch CVČ chceme dať stály priestor pre činnosť mládeže a to vytvorením mestskej rady mládeže, ktorá by túto činnosť riadila. Prevádzkovanie pridelených priestorov a celej budovy bude nákladnejšie než bolo prevádzkovanie starých priestorov na Hlavnej ulici, ale pevne veríme, že pochopenie a dôveru poslancov nesklameme. Vynaložené finančné náklady na prevádzku školy, finančné prostriedky, ktoré CVČ malo v starej budove s prostriedkami, ktoré sú z prenajímania priestorov, veríme, že budú postačovať na pokrytie nákladov tak, aby sme zabezpečili záujmovú činnosť detí a mládeže v zmysle našich zámerov a cieľov.
Centrum voľného času v Štúrove usporiada nasledovné záujmové krúžky a kluby pre deti, mládež a dospelých:
Zaujmové krúžky: Hravo po slovensky, anglicky a nemecky, Krúžok slovenského a maďarského ľudového tanca, Moderný tanec, Mažoretkový šport pre všetky kategórie, Break dance, Bábkový krúžok, Dramatický krúžok (krúžok malých hercov), Krúžok šikovných rúk, Buď fit (pohybový krúžok pre najmenších), Sorobán, Cyklistický krúžok pre starší školský vek, Futbalový krúžok pre deti MŠ a mladší školský vek, Dievčenský futbal, Basketbalový krúžok, Modelársky krúžok.
Záujmové kluby: Klub výpočtovej techniky, Klub internetu, Klub stolného tenisu, Klub zábavnej techniky, Fitnes klub pre starší školský vek a mládež, Zumba, Eko klub, Klub hier a zábav pre deti mladšieho školského veku.
Ak chceš aktívne využiť svoj voľný čas, tak neváhaj a prihlás sa do niektorej zo záujmových činností. Prihlásiť sa môžeš denne do 18.00 v CVČ na Rákócziho 82 do 15. septembra. Ďalšie informácie: 036 7511 239, 7533 770.
Július Hégli, foto: Lengyelfalusy
 
Dnešný deň

Nedea, 08.decembra 2019
as: hodn

Dnes m meniny: Marna
Zajtra m meniny: Izabela

Kalendár udalostí
« < December 2019 > »
N P U S P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Očakávané udalosti
Najnovšie správy
Najčítanejšie správy
Vyhľadávanie
  Hľadať na stránke
Prihláste sa
Počasie

In-počasie
Kurzový lístok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1000
mod_vvisit_counterVčera2632
mod_vvisit_counterTento týždeň18550
mod_vvisit_counterTento mesiac18550
mod_vvisit_counterCelkom3038053