| STUROVO.ORG | Reality trovo | sturovo.sk | Mapa strnky  
Hlavné menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
Názory - Vélemények
Regióny - Régiók
Kultúra - Kultúra
Školstvo - Iskolaügy
Turistika - Turizmus
História - Történelem
Ekonomika - Pénzügy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Šport - Sport
Manuál
Partneri píšu
Sme Online
Felvidék ma
Autorské práva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

Úspešný deň detí PDF Tlai E-mail
Hodnotenie / rtkels: / 0
SlabVynikajce 
tvrtok, 30.jna 2011 - 10:18 hod.

Viac ako 1500 detí spoločne oslavovalo na ihrisku štúrovského odborného učilišťa Deň detí. Akciu organizovalo Mestské kultúrne stredisko.

K najobľúbenejším atrakciám patrili nafukovací gumený hrad, ujo s balónmi a maľovanie tváre. Dlhé rady sa ťahali na skĺznutie alebo skladanie balóna. Dych detí sa zastavil aj pri predstavení hasičov. Horiace auto uhasili behom niekoľkých minút, a za okamih odrezali vrch auta. Potom sa dostavili aj policajti. Naháňali dvoch „zločincov“ na úteku. „Zločinci“ chceli utiecť cez ihrisko, preto ich policajti zadržali priamo pred očami detí, zvalili ich na zem a nasadili putá. Menší sledovali s úžasom v očiach a s otvorenými ústami. Tí, ktorý sa zúčastnili skúšok šikovnosti dostali z odmenu sladkosti a žetóny, ktoré potom zamenili za ďalšie dobroty. Hádzali a kopali do cieľa, súťažili v skákaní a už v klasickom preťahovaní lanom. O rok čakajú usporiadatelia účastníkov s ešte ďalšími súťažami.
Sponzori: Alajos Mészáros – poslanec Európskeho parlamentu, Svajda Alexander, Jozef Kristofóri, štúrovský hasiči a policajti, pracovníci MÚ, odborné učilište.
Preklad g.p.
 
Dnešný deň

Pondelok, 23.septembra 2019
as: hodn

Dnes m meniny: Zdenka
Zajtra m meniny: ubo

Kalendár udalostí
« < September 2019 > »
N P U S P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Očakávané udalosti
Najnovšie správy
Najčítanejšie správy
Vyhľadávanie
  Hľadať na stránke
Prihláste sa
Počasie

In-počasie
Kurzový lístok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1659
mod_vvisit_counterVčera2365
mod_vvisit_counterTento týždeň1659
mod_vvisit_counterTento mesiac55439
mod_vvisit_counterCelkom2865094