| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

ÚspeĹĄnĂ˝ deň detĂ­ PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Štvrtok, 30.júna 2011 - 10:18 hod.

Viac ako 1500 detí spoločne oslavovalo na ihrisku štúrovského odborného učilišťa Deň detí. Akciu organizovalo Mestské kultúrne stredisko.

K najobľúbenejším atrakciám patrili nafukovací gumený hrad, ujo s balónmi a maľovanie tváre. Dlhé rady sa ťahali na skĺznutie alebo skladanie balóna. Dych detí sa zastavil aj pri predstavení hasičov. Horiace auto uhasili behom niekoľkých minút, a za okamih odrezali vrch auta. Potom sa dostavili aj policajti. Naháňali dvoch „zločincov“ na úteku. „Zločinci“ chceli utiecť cez ihrisko, preto ich policajti zadržali priamo pred očami detí, zvalili ich na zem a nasadili putá. Menší sledovali s úžasom v očiach a s otvorenými ústami. Tí, ktorý sa zúčastnili skúšok šikovnosti dostali z odmenu sladkosti a žetóny, ktoré potom zamenili za ďalšie dobroty. Hádzali a kopali do cieľa, súťažili v skákaní a už v klasickom preťahovaní lanom. O rok čakajú usporiadatelia účastníkov s ešte ďalšími súťažami.
Sponzori: Alajos Mészáros – poslanec Európskeho parlamentu, Svajda Alexander, Jozef Kristofóri, štúrovský hasiči a policajti, pracovníci MÚ, odborné učilište.
Preklad g.p.
 
Dneťný deň

Utorok, 26.mája 2020
Čas: hodín

Dnes má meniny: Dušan
Zajtra má meniny: Iveta

KalendĂĄr udalostĂ­
« < Máj 2020 > »
N P U S Š P S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes101
mod_vvisit_counterVčera569
mod_vvisit_counterTento týŞdeň670
mod_vvisit_counterTento mesiac54540
mod_vvisit_counterCelkom3443821