| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

JarnĂŠ upratovanie... PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Štvrtok, 30.júna 2011 - 10:15 hod.

Ako kaĹždĂ˝ rok, tak aj tento rok , mesto Ĺ tĂşrovo vyhlĂĄsilo jarnĂŠ upratovanie pre obyvateÄžov. Kontajnery boli vyprĂĄzdnenĂŠ spolu 119 krĂĄt, a celkovĂĄ vĂĄha objemovĂŠho odpadu uloĹženĂŠho na sklĂĄdke odpadov EKOREAL NĂĄna bola 186 780 kg.

Napriek vĂ˝zve mesta Ĺ tĂşrovo, Ĺže do veÄžkokapacitnĂ˝ch  kontajnerov mĂ´Ĺžu občania ukladaĹĽ objemovĂŠ, domovĂŠ odpady, odpady zo zelene a drobnĂŠ stavebnĂŠ odpady, a do  tĂ˝chto kontajnerov je zakĂĄzanĂŠ ukladaĹĽ starĂŠ akumulĂĄtory, opotrebovanĂŠ oleje, komunĂĄlny odpad a vĹĄetky druhy nebezpečnĂ˝ch odpadov, boli aj takĂ­ občania, ktorĂ­  ignorovali vĂ˝zvu a s čistĂ˝m svedomĂ­m nakladali nebezpečnĂŠ (elektrickĂŠ a elektronickĂŠ) odpady do kontajnerov. Tie potom zvlĂĄĹĄĹĽ museli vytriediĹĽ pracovnĂ­ci AVE. Boli aj takĂ­, zatiaÄž anonymnĂ­ spoluobčania, ktorĂ˝ pod pojmom drobnĂŠ stavebnĂŠ odpady rozumeli zmieĹĄanĂŠ odpady zo stavieb a demolĂĄciĂ­ a naplnili celĂŠ kontajnery svojĂ­m stavebnĂ˝m odpadom. TakĂ˝ prĂ­pad sme mali naprĂ­klad na Kossuthovej ulici, kde sme v jednom   kontajneri namerali 5920 kg zeminy a stavebnĂŠho odpadu zmieĹĄanĂŠho s domĂĄcim odpadom. PoradĂ­me VĂĄm a zĂĄroveň VĂĄs prosĂ­me, Ĺže ak v budĂşcnosti zistĂ­te, Ĺže niektorĂ˝ VĂĄĹĄ spoluobčan ignoruje vĂ˝zvu a nakladĂĄ do kontajnerov takĂ˝ odpad, ktorĂŠho nakladanie je zakĂĄzanĂŠ, upozornite ho na to, Ĺže poplatok za odpady a nĂĄklady za odvoz sĂş platenĂŠ zo spoločnĂ˝ch zdrojov. Je to nĂĄĹĄ spoločnĂ˝ zĂĄujem, aby nedbanlivĂ­ spoluobčania nespĂ´sobovali ĹĄkodu tĂ˝m, ktorĂ­ chcĂş svedomite,  dodrĹžiavanĂ­m pravidiel urobiĹĽ niečo pre podporu odpadovĂŠho hospodĂĄrstva, a ochranu ĹživotnĂŠho prostredia!

 
Dneťný deň

Utorok, 26.mája 2020
Čas: hodín

Dnes má meniny: Dušan
Zajtra má meniny: Iveta

KalendĂĄr udalostĂ­
« < Máj 2020 > »
N P U S Š P S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes121
mod_vvisit_counterVčera569
mod_vvisit_counterTento týŞdeň690
mod_vvisit_counterTento mesiac54560
mod_vvisit_counterCelkom3443841