| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

KrytĂĄ plavĂĄreň dostane novĂş podobu PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Nedeža, 02.novembra 2008 - 19:47 hod.

Začala sa prestavba krytej plavárne, pri ktorej sa prebuduje strecha, bazén aj administratívne časti budovy. Zo 6- 6, 5 miliónovej investície prispelo mesto 4 miliónmi. Mestské zastupiteÄžstvo si myslí, Ĺže budovu treba nielen skrášliĹĽ, ale vymeniĹĽ v nej aj klimatizáciu.

Poslanec, László Proszonits, na zasadaní uviedol, Ĺže potrubný systém je deravý a zničená je aj vzduchotechnika, preto ich treba vymeniĹĽ. Rekonštrukcia týchto častí je tieĹž zahrnutá do plánov. Aj poslanec Juraj Himmler súhlasí s názorom, Ĺže prestavby treba vykonaĹĽ naraz. „Krytú plaváreň treba obnoviĹĽ, lebo tá sa vyuĹžíva celý rok”- vysvetlil Himmler a opýtal sa, či kúpalisko nemá dostatok financií, aby sa do toho pustilo.

Endre Hogenbuch to poprel a povedal, Ĺže kúpalisko je na tom s financiami dobre, ale nasledujúce mesiace budú mínusové, preto investujú len spomínanú sumu. Celková obnova stojí 6- 6,5 milióna korún, 4 milióny sú z rozpočtu mesta a 2-2,5 miliónmi prispeje Vadaš. Výmena vzduchotechniky by stála ďalších 4,3 milióna korún. Statika budovy do uzávierky nášho čísla nebola zistená. Ak treba urobiĹĽ úpravy aj tu, cena môĹže byĹĽ ešte vyššia. „Prvá etapa prác musí byĹĽ ukončená pred zimnou sezónou a pretoĹže klimatizácia sa opravuje v suteréne, urobené rekonštrukcie by neboli poškodené”- vysvetlil Hogenbuch a zdôraznil, Ĺže kvôli vysokej vlhkosti by do systému zabudovali ventilátory. PodÄža rozhodnutia mestského zastupiteÄžstva rekonštrukciu treba vykonaĹĽ v zmysle projektovej dokumentácie vrátane vzduchotechniky. ZastupiteÄžstvo pomerom 10:3 schválilo 4 miliónovú dotáciu.

Szép (prekl. JN)

 
Dneťný deň

Utorok, 26.mája 2020
Čas: hodín

Dnes má meniny: Dušan
Zajtra má meniny: Iveta

KalendĂĄr udalostĂ­
« < Máj 2020 > »
N P U S Š P S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes83
mod_vvisit_counterVčera569
mod_vvisit_counterTento týŞdeň652
mod_vvisit_counterTento mesiac54522
mod_vvisit_counterCelkom3443803