| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

UĹž „len“ dážď nĂĄs mĂ´Ĺže prekvapiĹĽ PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Streda, 04.mája 2011 - 07:59 hod.
V Maďarsku pripravuje vláda, viac ako tisíc starostov na veÄžké záplavy. Aj na Slovensku sa pripravujú starostovia na kritických miestach. Avšak podÄža hovorcu Slovenského vodohospodárskeho podniku sa v našom regióne niet čoho obávaĹĽ.

 

„NakoÄžko na svahoch v okolí Štúrova uĹž nemáme sneh, nedajú sa očakávaĹĽ veÄžké jarné záplavy, pravda, ak nebudú výrazné zráĹžky. NemôĹžeme však vylúčiĹĽ lokálne zvýšenie hladiny riek. Situáciu môĹže komplikovaĹĽ voda prichádzajúca z Rakúska“ – povedal nám hovorca Slovenského vodohospodárskeho podniku, Pavel Machava.  Viaceré obce na Slovensku aj v Maďarsku sa však pripravujú na záplavy. Vláda v Maďarsku napríklad organizovala cvičenie pre obyvateÄžov kritických miest a obcí, ktoré bolo zamerané na ochranu Ĺživota a majetku. Minister vnútra, Sándor Pintér, to povaĹžoval za dôleĹžité preto, lebo na jar sa dajú očakávaĹĽ veÄžké zráĹžky.

 

M. Cz.
 
Dneťný deň

Utorok, 26.mája 2020
Čas: hodín

Dnes má meniny: Dušan
Zajtra má meniny: Iveta

KalendĂĄr udalostĂ­
« < Máj 2020 > »
N P U S Š P S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes125
mod_vvisit_counterVčera569
mod_vvisit_counterTento týŞdeň694
mod_vvisit_counterTento mesiac54564
mod_vvisit_counterCelkom3443845