| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

Galavečer boxu PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Streda, 04.mája 2011 - 07:53 hod.
Dňa 19.-ho marca sa uskutočnil v Športovej hale Milénium v Nových Zámkoch galavečer amatérskeho a profesionálneho boxu. UsporiadateÄžom boxerského večera, kde sa predstavili aj nádejní štúrovskí pästiari bol LP Box Promotion Ladislava Paszterka.

 

Medzi amatérmi sa predstavil iba 13 ročný Gergely Svajda, ktorému ĹžiaÄž v ringu nedal skúsenejší a zdatnejší súper Tamás Laska z Budapešti Ĺžiadnu šancu. Zápas sa skončil v prvom kole po tvrdých zásahoch maďarského boxera. Druhým Štúrovčanom medzi amatérskymi boxermi bol 16 ročný Peter Bathó vo váhovej kategórii do 80 kg. Náš boxer bol od začiatku zápasu aktívnejší, presnejší, a nad svojím súperom Botondom Ecseym z Maďarska vyhral  zaslúĹžene na body.Medzi profesionálmi  sa po prvýkrát predstavil Roland Varga v poloĹĽaĹžkej váhovej kategórii. Skúsenejšiemu súperovi, Muratovi  Oezturekovi z Turecka nedal Ĺžiadnu šancu a vyhral KO v prvom kole.Vrcholom večera boli zápasy profesionálov o Medzinárodného majstra Slovenska.  V kríĹžovej váhe v 8. kolovom zápase vyhral český boxer Roman „Cobra“ Vanický nad Švajčiarom Agronom Dzilom na body. V strednej váhe, v zápase vypísanom na 10 kôl porazil ďalší Čech, Tomáš Mann na body svojho krajana Michala Peráčeka.

 

p.g.
 
Dneťný deň

Nedeža, 08.decembra 2019
Čas: hodín

Dnes má meniny: Marína
Zajtra má meniny: Izabela

KalendĂĄr udalostĂ­
« < December 2019 > »
N P U S Š P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1000
mod_vvisit_counterVčera2632
mod_vvisit_counterTento týŞdeň18550
mod_vvisit_counterTento mesiac18550
mod_vvisit_counterCelkom3038053