| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

Balassi BĂĄlint KulturĂĄlis Napok PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Utorok, 29.marca 2011 - 14:37 hod.
Megkezdődött a 26. Balassi Bálint Kulturális Napok Párkányban, a rendezvény egy egész hónapos programsorozatot foglal magába. A Csemadok Párkányi Alapszervezet által rendezett kulturális kavalkád március 9-én kezdődött. A hagyományokhoz híven ekkor nyitották meg a helyi mĹąvészeti kör kiállítását a galériában. A rendezvény részét képezte a március 15-i megemlékezés is, mely március 14-én az Ady Endre Alapiskolánál kezdődött, majd az egybegyĹąltek a sétálóutcai kopjafájánál tették le koszorúikat. Az ünnepély a kultúrházban folytatódott, a zenés forradalmi köszöntőt a Liszt Ferenc MĹąvészeti Alapiskola diákjai adták elő, az ünnepi beszédet Tőkéczki László történész mondta el. Másnap az esztergomi Honvéd temetőben koszorúztak, 16-án pedig a Danubius moziban vetítettek filmet a gimnázium diákjainak. Lapunk megjelenését követően további programok várhatók. Március 26-án a régió alapiskolái mérik össze régiós történelmi tudásukat, április 5-én GIMI konferencia címszó alatt diákpályázatok bemutatója lesz a kultúrházban, másnap 18.00-kor Raffay Ernő történész mutatatja be új könyvét és ad elő a csemadokházban. A rendezők mindenkit szeretettel várnak.
 
Dneťný deň

Nedeža, 08.decembra 2019
Čas: hodín

Dnes má meniny: Marína
Zajtra má meniny: Izabela

KalendĂĄr udalostĂ­
« < December 2019 > »
N P U S Š P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1119
mod_vvisit_counterVčera2632
mod_vvisit_counterTento týŞdeň18669
mod_vvisit_counterTento mesiac18669
mod_vvisit_counterCelkom3038172