| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

ZveÄžaďovanie regiĂłnu z konkurznĂ˝ch peňazĂ­ PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Štvrtok, 03.marca 2011 - 14:07 hod.
Štúrovo vyhralo peniaze na realizáciu konkurzu v hodnote skoro 118 tisíc  eur. Konkurz bol vypísaný v rámci Programu Operatívneho Rozvoja Regiónu, cieÄžom je podpora turizmu.

 

CieÄžom projektu je teda zvyšovanie atraktivity regiónu, spopularizovaĹĽ našu krajinu aj v zahraničí. Trvanie Štúrovského projektu sú 3 roky, počas ktorých sa uskutočnia viacdňové kultúrne podujatia , konferencie, popritom sa región predstaví na rôznych medzinárodných výstavách. Konferencie usporiada Agentúra regionálneho rozvoja, prvú usporiada v máji, téma konferencie osloví hlavne turistické kancelárie , pracovníkov cestovného ruchu a zástupcov médií. Usporiadanie trojdňovej kultúrnej kavalkády dostalo za úlohu kultúrne stredisko. Podujatie sa plánuje v júli, ročne môĹžu pouĹžiĹĽ na usporiadanie tohto podujatia 16 500 eur. SúčasĹĽou projektu budú aj  informačné letáky, broĹžúry, knihy, ktoré budú okrem Vadasu propagovaĹĽ aj celý Štúrovský región. Zainteresovaný sa zúčastnia prvej turistickej výstavy v decembri v Prahe. Trvanie projektu je od januára 2011 do decembra 2013. Medzitým na jednom z internetových portálov bola vyhlásená súĹĽaĹž „ najkrajšie mesto Slovenska 2010“, kde skončilo Štúrovo na 8 mieste. Týmto umiestnením získalo mesto okrem diplomu aj reklamný priestor a miesto na prezentáciu v tlačenej aj v elektronickej tlači.

 
Dneťný deň

Utorok, 26.mája 2020
Čas: hodín

Dnes má meniny: Dušan
Zajtra má meniny: Iveta

KalendĂĄr udalostĂ­
« < Máj 2020 > »
N P U S Š P S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes125
mod_vvisit_counterVčera569
mod_vvisit_counterTento týŞdeň694
mod_vvisit_counterTento mesiac54564
mod_vvisit_counterCelkom3443845