| STUROVO.ORG | Reality trovo | sturovo.sk | Mapa strnky  
Hlavné menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
Názory - Vélemények
Regióny - Régiók
Kultúra - Kultúra
Školstvo - Iskolaügy
Turistika - Turizmus
História - Történelem
Ekonomika - Pénzügy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Šport - Sport
Manuál
Partneri píšu
Sme Online
Felvidék ma
Autorské práva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

Nový komplex šmýkačiek a plynulejší vstup do Vadasu PDF Tlai E-mail
Hodnotenie / rtkels: / 0
SlabVynikajce 
tvrtok, 03.marca 2011 - 14:05 hod.
Už ako je každoročne zvykom aj začiatkom tohoročného leta sa trochu zmodernizuje, opeknie 3túrovské termálne kúpalisko. Teraz v neskorú zimu pri prechádzke po kúpalisku zívajú bazény prázdnotou, ale zároveň prebieha viac stavieb, ktoré spríjemnia a spohodlnia počas kúpeľnej sezóny pobyt pri vode.

 

Riaditeľ Vadasu  Endre Hogenbuch spomenul dve významnejšie investície. Do zahájenia sezóny úplne prestavajú hlavný vchod do areálu. Toho roku už budú čakať návštevníkov dve pokladne postavené do tvaru písmena V , ktoré umožnia plynulejší vstup. Cieľom bolo podľa riaditeľa skrášliť  už 30 ročný hlavný vchod a vďaka novému systému vstupu skrátiť dobu čakania na vstup aj počas letného návalu maximálne na pol hodinu.

Množstvo šmýkačiek

Druhou významnejšou investíciou podľa E. Hogenbucha bude nový komplex šmýkačiek svetovej úrovne na mieste starých šmýkačiek vedľa krytej plavárne. Kvalita nových šmýkačiek bude svetová, v praxi to znamená, že v to leto bude v prevádzke pre záujemcov „mercedes“ šmýkačiek. Jednu premiestnia z bazénu hviezda a vedľa neho dostanú miesto aj nové. Dve budú klasické šmýkačky a na ďalších dvoch sa budeme spúšťať na vlastných alebo požičaných nafukovacích kolesách. Projektanti týchto šmýkačiek pustili svoju fantáziu na uzdu, pretože skĺznutie bude ako na vlnovke vynášať kúpajúcich hore dole. Pretože výstavba týchto šmýkačiek  je väčšieho charakteru, nestihne sa začiatok sezóny. Podľa predbežného odhadu by mali byť hotové v júni. Spomínané prestavby financuje kúpalisko z vlastných zdrojov, úver kúpaliska sa tohoročnou modernizáciou nezvýši. K menším investíciam patrí aj vyloženie novej dlažby na krátkej trase od vchodu ku bazénom.

Kedy bude Wellness centrum?

Podľa názoru riaditeľa Vadas splatí predošlé úvery približne v roku 2014-2015 do takej úrovne , aby mohli pomýšľať na ďalšom úvere na uskutočnenie takejto rozsiahlej investície. Z toho vyplýva o také 3-4 roky môžeme začať premýšľať o rozvoji wellness komplexu s celoročnou prevádzkou.

Štúrovčania sa môžu kúpať za polovičnú cenu

Toho roku už prináležia Štúrovčanom oveľa väčšie zľavy. Doteraz bola 25% zľava z každej vstupenky, namiesto toho prichádza 50% zľava pre každého Štúrovčana , ktorý si kúpi permanentku. Zľava platí aj pre 5,10 a 20 vstupové permanentky. V jednej sezóne môže každá osoba kúpiť iba istý viazaný počet vstupov, ktoré budú k zakúpeniu jedine v Turisticko-informačnom stredisku. Plánovaná otváracia doba kúpaliska Vadaš: od 1 mája (v prípade dobrého počasia už od 24-25 apríla, po Veľkej noci) do 18 septembra. Turisticko-informačná kancelária bude v prevádzke od 1 apríla na novom mieste, vedľa Mestskej Galérie. Očakávajú návštevníkov s rozšírenými nasledovnými službami : predaj vstupeniek pre Štúrovčanov, nákup leteniek, sprostredkovanie koncertných lístkov Interticket, Ticketart, v lete  zmenáreň.

 
Dnešný deň

Utorok, 23.jla 2019
as: hodn

Dnes m meniny: Oga
Zajtra m meniny: Vladimr

Kalendár udalostí
« < Jl 2019 > »
N P U S P S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Očakávané udalosti
Najnovšie správy
Najčítanejšie správy
Vyhľadávanie
  Hľadať na stránke
Prihláste sa
Počasie

In-počasie
Kurzový lístok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1890
mod_vvisit_counterVčera2798
mod_vvisit_counterTento týždeň4688
mod_vvisit_counterTento mesiac64235
mod_vvisit_counterCelkom2709532