| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

PĂĄlyĂĄzati pĂŠnzekből nĂŠpszĂŠrĹąsĂśdik rĂŠgiĂłnk PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Štvrtok, 03.marca 2011 - 13:50 hod.
Majd 118 ezer eurós pályázat megvalósítására nyert pénzt Párkány. Mint megtudtuk, a pályázat a Regionális Fejlesztés Operatív Program keretében lett kiírva, s a turizmus támogatását hivatott szolgálni.

 

A projekt célja tehát az, hogy növekedjen a régió attraktivitása, népszerĹąbbé váljon vidékünk határokon innen és túl. A párkányi projekt időtartama 3 év, mely alatt több napos kulturális rendezvények, konferenciák valósulnak meg, emellett a régió több nemzetközi kiállításon mutatkozik be. A konferenciákat a Régiófejlesztési Ügynökség rendezi, az első május környékén valósul meg, témáját tekintve inkább a szakmához, az idegenforgalmi irodákhoz, a médiák képviselőihez fog szólni. A három napos kulturális kavalkád megvalósítását a kultúrház kapta feladatul: a rendezvényt júliusban tervezik, s évente 16 ezer 500 eurót lehet felhasználni megszervezésére. A projekt részeként tájékoztató szórólapok, füzetek, zsebkönyvek is készülnek, melyek a helyi Vadas termálfürdőn kívül Párkány egész régióját propagálni fogják. Az első turisztikai kiállításon decemberben, Prágában vesznek részt az illetékesek. A projekt 2011 januárjától 2013 decemberéig tart. Mindeközben az egyik szlovákiai internetes portál által meghirdetett, „Szlovákia legszebb városa 2010-ben“ elnevezésĹą szavazáson Párkány a 8. helyen végzett.  Az erről szóló oklevélen túl településünk ezzel a helyezéssel reklámfelület és prezentációs lehetőséget is szerzett a nyomtatott, illetve az elektronikus sajtóban.
 
Dneťný deň

Utorok, 26.mája 2020
Čas: hodín

Dnes má meniny: Dušan
Zajtra má meniny: Iveta

KalendĂĄr udalostĂ­
« < Máj 2020 > »
N P U S Š P S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes124
mod_vvisit_counterVčera569
mod_vvisit_counterTento týŞdeň693
mod_vvisit_counterTento mesiac54563
mod_vvisit_counterCelkom3443843