| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

Indiai gyĂłgyĂ­tĂłk PĂĄrkĂĄnyban PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Nedeža, 02.novembra 2008 - 19:40 hod.

A Fénysugár alapítvány és a Pilisi Rózsavölgy Ayurvédaház közös szervezésében indiai gyógyítók látogattak az alapítvány párkányi székhelyére.

 20a

A három főből álló indiai gyógyító csoport az Ayurvéda ősi tudományának módszerét mutatta be. E gyógyítási mód alapja az egyén alkatának meghatározása, amely magába foglalja a testi és mentális mĹąködést is. A kezelést egy hosszabb beszélgetés előzi meg, melyből kiderül a probléma lényege, és arra fókuszálva kezdődik meg a gyógyítás. A Fénysugár alapítványhoz egy doktornő és két masszőr látogatott el. Céljuk az volt, hogy segítsenek az itt élő mozgáskorlátozott és testi rendellenes- séggel született gyermekeknek. Az egyéni diagnózis megállapítása után a problémás területek szakszerĹą masszírozása következett, ezt követően életmód tanácsokkal is ellátták a gyermekeket valamint az őket kísérő hozzátartozókat. Az érdeklődők megismerkedhettek a különböző természetes alapanyagból készült olajokkal és táplálékkiegészítőkkel. Az egy napos akció folya- matos érdeklődés mellett zajlott.

20c

Ondrejka Rozália

 
Dneťný deň

Nedeža, 08.decembra 2019
Čas: hodín

Dnes má meniny: Marína
Zajtra má meniny: Izabela

KalendĂĄr udalostĂ­
« < December 2019 > »
N P U S Š P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1112
mod_vvisit_counterVčera2632
mod_vvisit_counterTento týŞdeň18662
mod_vvisit_counterTento mesiac18662
mod_vvisit_counterCelkom3038163