| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

MilĂ­ čitatelia! Kedves OlvasĂł! PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Piatok, 31.júla 2009 - 09:12 hod.

Dôsledku štátnym opatreniam, obmedzeniam vyplývajúce z hospodárskej krízy aj rozpočet Mestského kultúrneho strediska v Štúrove sa zníĹžil o 12%. Preto financovanie tohtoročného letného programu a jeho plánovaná činnosĹĽ v druhom polroku sa zredukuje. Ako je známe, Štúrovo a okolie je funkčné tieĹž len s finančnou podporou Mestského úradu v Štúrove a vďaka efektívnej inzercie, preto zo spomínaných dôvodov do konca roka vychádza kaĹždý mesiac len na 16 stranách.

A Párkányi Városi MĹąvelődési Központ költségvetése az állami megszorítások miatt majd 12 százalékkal csökkent, így a kultúrház nyári programja és második félévi tevékenysége leredukálódott. A Párkány és Vidéke havilap, melynek kiadója az imént említett intézmény, s mely városi támogatásból és hirdetésekből tartja fenn magát, a válságos helyzet miatt év végéig 16 oldalon jelenik meg.  
 
Dneťný deň

Nedeža, 08.decembra 2019
Čas: hodín

Dnes má meniny: Marína
Zajtra má meniny: Izabela

KalendĂĄr udalostĂ­
« < December 2019 > »
N P U S Š P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1023
mod_vvisit_counterVčera2632
mod_vvisit_counterTento týŞdeň18573
mod_vvisit_counterTento mesiac18573
mod_vvisit_counterCelkom3038076