| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

Első diplomaosztĂł PĂĄrkĂĄnyban PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Piatok, 31.júla 2009 - 09:11 hod.
Jeles évnek számít az idei a csehországi Logisztikai Főiskola Párkányba kihelyezett központja számára. Februárban, majd júniusban zajlottak le az első államvizsgák, melyet július 10-én diplomaosztó követett. Az iskola rektora, JUDr. Ivan Barančík a diplomaosztón elmondta, hogy olyan szakokról van szó, amelyek a jövőt tekintve sok lehetőséget rejtenek. „A célunk az, hogy minőségi, technikai irányú főiskolát építsünk ki” – szögezte le a rektor, aki köszönetet mondott Ing. Ondrej Mokosnak is azokért az erőfeszítésekért, amelyek a párkányi központ megalapítását és fejlesztését övezték. Mgr. Ján Oravec, Párkány polgármestere köszöntő beszédében kihangsúlyozta, hogy a főiskola segít abban, hogy otthon maradjanak a szakképzett fiatalok, mely a város és a térség fejlődéséhez is hozzájárul.

Szép É.

 
Dneťný deň

Sobota, 25.januára 2020
Čas: hodín

Dnes má meniny: Gejza
Zajtra má meniny: Tamara

KalendĂĄr udalostĂ­
« < Január 2020 > »
N P U S Š P S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes107
mod_vvisit_counterVčera2298
mod_vvisit_counterTento týŞdeň10318
mod_vvisit_counterTento mesiac52622
mod_vvisit_counterCelkom3154503