| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

BezplatnĂŠ parkovanie osobĂĄm s obmedzenou schopnosĹĽou pohybu PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Piatok, 31.júla 2009 - 08:36 hod.
Ĺ˝ivot hendikepovaných Äžudí nie je vôbec Äžahký, hlavne ak Äžudia Ĺžijúci v ich blízkom okolí im to ešte viac sĹĽaĹžujú. PodÄža mienky Magdalény Molnárovej, členky štúrovského predstavenstva Slovenského zväzu telesne postihnutých, najväčší problém pre nich znamenajú parkovacie podmienky nášho mesta. „Hoci pre telesne postihnutých existujú špeciálne vyhradené parkovacie miesta, napriek tomu ich obsadzujú osoby, ktoré nedisponujú preukazom ZTP, načo však neprihliadajú ani príslušníci PZ vo väčšine prípadov. Značný problém spôsobuje aj nízky počet takýchto parkovacích miest po celom meste“ – sĹĽaĹžovala sa dotyčná. Pre osoby s obmedzenou schopnosĹĽou pohybu parkovanie je bezplatné na celom území Slovenska a na vyznačené miesta de facto iní vodiči by si nemohli vyhradiĹĽ právo. PodÄža pani Molnárovej po rekonštrukciách verejných budov – okrem zopár starších budov - však mysleli aj na hendikepovaných a sú zabezpečené prijateÄžné podmienky parkovania. Preklad: F.Cs.
 
Dneťný deň

Pondelok, 23.septembra 2019
Čas: hodín

Dnes má meniny: Zdenka
Zajtra má meniny: źuboš

KalendĂĄr udalostĂ­
« < September 2019 > »
N P U S Š P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1658
mod_vvisit_counterVčera2365
mod_vvisit_counterTento týŞdeň1658
mod_vvisit_counterTento mesiac55438
mod_vvisit_counterCelkom2865093