| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

TobogĂĄnvilĂĄg – befektető kerestetik PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Nedeža, 02.novembra 2008 - 18:54 hod.

Ahogy arról már korábban beszámoltunk, több millió koronás beruházást szeretne végrehajtani a Vadas. A tobogánvilág kialakításáról a július 29-ei, rendkívüli ülésen tárgyalt a képviselő - testület: a városatyák elvetették azt az elképzelést, amely szerint a város adna garanciát a szükséges 44 millió koronára.

 

A rendkívüli ülésen kisebb vita bontakozott ki arról, miképpen kellene megvalósítani a már említett csúszdaparkot. Sokak vélemé­nye szerint vállalkozói tőkéből lenne a legcélszerĹąbb: bérbe kellene adni a szóban forgó területet egy olyan vállalkozónak, aki kötelezi magát a tobogánvilág megépítésére, mĹąködtetésére.

Az „attrakció” tervei már készen vannak, ahogy a szükséges engedélyek kiadása is folyamatban van. Így az a vállalkozó, aki belevág a beruházásba, akár már az ősszel elkezdhet építkezni. Oravec János, polgármester a rendkívüli gyĹąlésen kihangsúlyozta, hogy meg kell szabni a pontos feltételeket, amelyek ismeretében a Vadas igazgatója, Hogenbuch Endre tárgyalni tud a vállalkozókkal.

A fürdő rekonstrukciója két fázisára oszlik: először a tobogánok épülnének meg, ez körülbelül 44 millió koronába kerülne. A projekt második része többek között a medencék felújítását, átépítését, és különböző szórakoztató elemek, attrakciók beépítését célozná. Mindezt hitelből fedeznék, így a Vadas idei 130 milliós hitelállománya jövőre majd a duplájára növekedne.

 
Dneťný deň

Utorok, 26.mája 2020
Čas: hodín

Dnes má meniny: Dušan
Zajtra má meniny: Iveta

KalendĂĄr udalostĂ­
« < Máj 2020 > »
N P U S Š P S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes85
mod_vvisit_counterVčera569
mod_vvisit_counterTento týŞdeň654
mod_vvisit_counterTento mesiac54524
mod_vvisit_counterCelkom3443805