| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

TovĂĄbbi utcĂĄk Ăşjulnak meg PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
SlabéVynikajúce 
Streda, 25.marca 2009 - 08:26 hod.
Tavasszal a város több pontján is munkálatokba kezdenek. A már szokásos telet követő karbantartások mellett felújítják a Komenský utcát, az Ady-, a Széchenyi- és a Szent István utca egy-egy járdaszakaszát.

 

Mint azt Šafranko Miroslavtól, az Építésügyi osztály vezetőjétől megtudtuk, a Komenský utcában már áprilisban elkezdődnek a munkálatok, melyek befejezése júniusra várható. Itt a parkolót és a lakótelephez vezető utat újítják fel, mindez 73 ezer euróba (2,2 millió koronába) kerül. Több helyen járda rekonstrukcióra számíthatunk: a felújítás az Ady utca Gimnázium felőli oldalát, a Széchenyi utca bal oldalát, valamint a Szent István utca bizonyos szakaszát érinti. A megvalósítás időpontja és ára a kivitelezővel megkötött szerződés alapján derül ki, az invesztíció fedezésére 100 ezer eurót (több mint 3 millió koronát) terveznek. Nagy Imre, a MĹąszaki Szolgáltató Vállalat vezetője lapunknak elmondta, hogy vállalatuk az általános javításokat és karbantartásokat végzi. Az utakon keletkezett téli károk (kiverődések, kátyúk) felmérése már befejeződött, az áprilisra tervezett javításokra a városi költségvetés 500 ezer koronát, 16 ezer 596 eurót különített el. „Az aprónak számító munkálatok miatt nem kell közlekedési fennakadással, utcák lezárásával számolni, a kisebb gödröket pár óra alatt betömjük” – vélekedett Nagy. Idén további buszmegállók cseréje várható: a pontos helyszín, illetve időpont az Aquario Shopping Center építésétől függően nyáron derül majd ki.
 
Dneťný deň

Utorok, 26.mája 2020
Čas: hodín

Dnes má meniny: Dušan
Zajtra má meniny: Iveta

KalendĂĄr udalostĂ­
« < Máj 2020 > »
N P U S Š P S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes115
mod_vvisit_counterVčera569
mod_vvisit_counterTento týŞdeň684
mod_vvisit_counterTento mesiac54554
mod_vvisit_counterCelkom3443835