| STUROVO.ORG | Reality Štúrovo | sturovo.sk | Mapa stránky  
HlavnĂŠ menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
NĂĄzory - VĂŠlemĂŠnyek
RegiĂłny - RĂŠgiĂłk
KultĂşra - KultĂşra
Ĺ kolstvo - IskolaĂźgy
Turistika - Turizmus
HistĂłria - TĂśrtĂŠnelem
Ekonomika - PĂŠnzĂźgy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Ĺ port - Sport
ManuĂĄl
Partneri pĂ­ĹĄu
Sme Online
FelvidĂŠk ma
AutorskĂŠ prĂĄva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

E-Sao/PeV
XX. ĂŠvfolyamĂĄba lĂŠpett a PĂĄrkĂĄny ĂŠs VidĂŠke PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 0
Streda, 25.februára 2009 - 11:31 hod.
A ´89 novemberében lezajlott „bársonyos forradalom“ szele röppentette ismét útjára a szabad újságírás olyannyira óhajtott lehetőségét. Az újonnan megválasztott képviselőtestület fontos feladatának tekintette a lakosság széleskörĹą tájékoztatását, ezért nem is váratott sokáig magára a Párkány és Vidéke első számának a megjelenése.
Celý článok...
 
Noviny menia svoju tvĂĄr a rozĹĄirujĂş sluĹžby PDF Tlači E-mail
Hodnotenie / Értékelés: / 3
Nedeža, 26.októbra 2008 - 18:31 hod.
VydavateÄž Mesto Štúrovo v spolupráci so zhotoviteÄžom firmou DEEM Design, s.r.o. sa rozhodli znemiĹĽ vizuálnu stránku mesačníka Štúrovo a okolie /Párkány és vidéke/. Pristúpili k tomuto kroku s cieÄžom zatraktívnenia mestských novín. Spoločná spolupráca sa ukázala ako obojstranne prospešná, jej výsledkom je ďalšie skvalitnenie sluĹžieb a prístup k informáciám občanom mesta a taktieĹž občanom dlhodobo Ĺžijúcich mimo mesta Štúrovo. Pre všetkých sme pripravili elektronický portál mestských novín Štúrovo a okolie - Párkány és vidéke, ktorý nájdete na www.sao.sturovo.org. Na portáli nájdete všetky články v elektronickej forme, ktoré moĹžete po registrácii komentovaĹĽ. Zároveň dáva portál priestor článkom, ktoré nemohli byĹĽ zverejnené v tlačenej forme pre nedostatok miesta. Občania majú moĹžnosĹĽ prispieĹĽ do mestských novín vlastným postrehom. Veríme, Ĺže horeuvedené novinky prispejú ku skvalitneniu informácii a podajú ucelený obraz našom meste.

DEEM Design team

Párkány és vidéke /Štúrovo a okolie/ szerkesztősége és a kivitelező cég DEEM Design, s.r.o. úgy döntöttek, hogy felújitják az újság arculatát. Célja a városi újság felfrissitése az olvasók számára. A közös eggyüttmĹąködés sikeresnek mondható, amelynek további eredménye a szolgáltatás bővitése az információk hozzáférese terén is - a párkányi és a Párkányon kivün élő lakosok részére is. Elkészitettünk a portált - az elektronikus változatát a városi újságnak - ami a www.sao.sturovo.org honlapon üzemel. A honlapon találhatóak a megjelent cikkek, amelyekhez hozzácsatolhatja  kommentárját, egyéni véleményét is. Egyúttal a honlap lehetőséget ad a helyszĹąke miatt nem megjelent cikkek publikálására is. Bizunk benne, hogy ezek az újdonságok felkeltik figyelmüket és kedvet kapnak saját véleményük kifejtéséhez.

DEEM Design team
 
Dneťný deň

Sobota, 22.júna 2024
Čas: hodín

Dnes má meniny: Paulína
Zajtra má meniny: Sidónia

KalendĂĄr udalostĂ­
« < Jún 2024 > »
N P U S Š P S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Očakávané udalosti
NajnovĹĄie sprĂĄvy
Najčítanejšie správy
VyhÄžadĂĄvanie
  HÄžadaĹĽ na strĂĄnke
PrihlĂĄste sa
Počasie

In-počasie
KurzovĂ˝ lĂ­stok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes
mod_vvisit_counterVčera
mod_vvisit_counterTento týŞdeň
mod_vvisit_counterTento mesiac
mod_vvisit_counterCelkom1