| STUROVO.ORG | Reality trovo | sturovo.sk | Mapa strnky  
Hlavné menu
Home
E-Sao - E-PeV
Spravodajstvo
Názory - Vélemények
Regióny - Régiók
Kultúra - Kultúra
Školstvo - Iskolaügy
Turistika - Turizmus
História - Történelem
Ekonomika - Pénzügy
Zahraničie - Külföld
Prechod na Euro
Šport - Sport
Manuál
Partneri píšu
Sme Online
Felvidék ma
Autorské práva

Publicistické články uverejnené na tomto portáli sú chránené autorským zákonom. Z toho vyplýva, že je neprípustné ani v originálnej podobe, ani v prepise, ani v častiach tieto články uverejniť v iných médiách. Taktiež je neprípustné použiť s komerčným účelom tieto články na ďalšie spracovanie, alebo uložiť články v počítačoch – okrem prípadov súkromného použitia. Na ďalšie použitie článkov je potrebný v každom prípade písomný súhlas vydavateľa!

A portálon felhasznált publicisztikai anyagok szerzői jogvédelem alatt állnak. Tilos azokat akár eredeti, akár átírt formában bármilyen médiumban közölni vagy továbbadni, részben vagy egészben számítógépen tárolni – a személyes és nem kereskedelmi felhasználás eseteinek kivételével. A cikkek további felhasználására minden esetben a kiadó írásbeli engedélyére van szükség!

Turistika - Turizmus
Kerékpártúra az Ipoly torkolattól a forrásig, a Garam forrástól a torkolatáig PDF Tlai E-mail
Hodnotenie / rtkels: / 0
Piatok, 05.augusta 2011 - 08:43 hod.
Ebben az évben is megrendezésre került a Burda kerékpáros turisztikai klub egyik legkiemelkedőbb túrája, melynek a neve is magában foglalja a célt. Több folyó is a környékünkön torkollik Európa egyik legnagyobb folyamába, a Dunába. Kíváncsivá tett bennünket, vajon honnan is erednek. Ami igazán kihívást jelentett, az az Ipoly volt, mert a Garam forrását már többször is meglátogattuk egyéb túráink alkalmával.
Cel lnok...
 
Osvetlenie pešej zóny pri Dunaji PDF Tlai E-mail
Hodnotenie / rtkels: / 0
Nedea, 02.novembra 2008 - 19:49 hod.

Pešia zóna pri Dunaji, ktorá bola odovzdaná v lete mala mať osvetlenie, lavičky a smetné koše. Na 2 a pol miliónu investíciu však treba čakať. Vedúci odboru výstavby, Miroslav Šafranko, uviedol, že príčinou je, že prevádzkovateľ nehnuteľnosti, Verejné prístavy, zatiaľ nesúhlasil s predstavou mesta. „Akciová spoločnosť už vybrala firmu, ktorá vypracuje plány všetkých prístavov” - vysvetlil Šafranko. Od primátora mesta, Jána Oravca, sme sa dozvedeli, že koncepcie budú pripravené do polovice septembra. Do uzávierky nášho čísla k rozhodnutiu nedošlo.

Szép (prekl. JN)

 
Krytá plaváreň dostane novú podobu PDF Tlai E-mail
Hodnotenie / rtkels: / 0
Nedea, 02.novembra 2008 - 19:47 hod.

Začala sa prestavba krytej plavárne, pri ktorej sa prebuduje strecha, bazén aj administratívne časti budovy. Zo 6- 6, 5 miliónovej investície prispelo mesto 4 miliónmi. Mestské zastupiteľstvo si myslí, že budovu treba nielen skrášliť, ale vymeniť v nej aj klimatizáciu.

Cel lnok...
 
Dnešný deň

Sobota, 18.janura 2020
as: hodn

Dnes m meniny: Bohdana
Zajtra m meniny: Drahomra

Kalendár udalostí
« < Janur 2020 > »
N P U S P S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Očakávané udalosti
Najnovšie správy
Najčítanejšie správy
Vyhľadávanie
  Hľadať na stránke
Prihláste sa
Počasie

In-počasie
Kurzový lístok
Počítadlo návštev
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes175
mod_vvisit_counterVčera2328
mod_vvisit_counterTento týždeň11265
mod_vvisit_counterTento mesiac38471
mod_vvisit_counterCelkom3140352